Tarayıcınız javascript desteklemiyor, onun için site düzgün çalışmaz.

 width=100%


Hakkımızda 


İnternetin hayatımıza girmesiyle birçok alışkanlığımız değiştiği gibi çalışma hayatımızda da hızlı bir değişim içine girdik. Son yıllarda sıklıkla duyduğumuz “remote çalışma”, “home-office çalışma“ gibi en temel haliyle ofisten bağımsız çalışabildiğimiz “remote iş modeli” bu değişimin çalışma hayatına yansıyan güzel ve verimli örneklerinden. 

Biz remote olarak, uzaktan çalışmanın yeni ve hızla yayılan bir çalışma modeli olması ve Türkiye’de de uzaktan çalışma ortak alanlarının yaygınlaşmaya başladığını düşünerek bu konuda öncülük eden birkaç kurumdan biri olmak istedik. Freelancer sitelerinden farklı olarak platformumuzda tam zamanlı, yarı zamanlı ve proje bazlı iş arayan uzmanlarla işverenlerin kolay ve etkili bir şekilde  buluşabilmesini istedik.

Portföyümüz ise şöyle : Grafik Tasarım, Yazılım, Finans, İçerik Yöneticiliği/Danışmanlığı, Metin Yazarlığı, Editörlük, Sosyal Medya Uzmanlığı, Dijital Medya Uzmanlığı, Proje Yöneticiliği ve Çeviri.

remote’ta iş sürecimiz oldukça basit: Uzman adaylarımız yaklaşık iki dakika içinde profil kayıtlarını oluşturuyor ve e-maillerini teyid edip sistemdeki işverenlerin (Türkiye ve  anlaşmalı olduğumuz  yurtdışındaki remote platformların dahil) vermiş olduğu remote pozisyon ilanlarına erişebiliyorlar, böylece CV leri milyonlarca özgeçmiş arasında kaybolmuyor.  

remote.com.tr ile  işverenler arzu ettikleri pozisyonları bizden hem ilan hem de headhunting hizmeti alarak hızlı ve etkili bir şekilde doldurabiliyor.

*remote.com.tr bir İŞKUR Özel İstihdam Bürosudur ve uzmanlarımızdan hiçbir şekilde gelir elde edilmemektedir.

Hepimize uzaktan, güzel ve verimli çalışmalar!

remote